Магучіх перемогла в Загребі на етапі Континентального туру

Магучіх перемогла в Загребі на етапі Континентального туру

Ярослава Магучіх здобула золото на змаганнях у столиці Хорватії, подолавши планку 1.97 м на турнірі-меморіалі Бориса Ханцековича в межах Континентального туру.

Про це повідомило "Суспільне Спорт".

У турнірі також брала участь ще одна українка — Ірина Геращенко, яка розпочала виступ із висот 1.75 м та 1.85 м, однак планку 1.90 м їй підкорити не вдалося.

Магучіх стартувала з висоти 1.90 м, яку взяла з першої спроби. Висоту 1.93 м вона пропустила. Цю планку подолали Елеанор Паттерсон, Ангеліна Топич, Марія Вукович, а також Фатумата Баллі, яка оновила національний рекорд.

РЕКЛАМА

Після цього українка взяла 1.95 м, а з третьої спроби — 1.97 м. Спроби на 2.01 м успіху не принесли.

Серед суперниць найвищий результат показала Топич, однак висоту 1.99 м вона не подолала, що закріпило перевагу Магучіх у підсумковому протоколі.

Після виступу спортсменка зазначила, що задоволена результатом 1.97 м і розраховує на нові старти в Загребі наступного сезону.

Нагадаємо, українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала переможницею етапу "Діамантової ліги" в Рабаті. Вона єдина серед учасниць подолала планку на висоті 1,97 м.

РЕКЛАМА

Джерело: Ukranews